Site Temizlik Malzemeleri

Site Temizlik Malzemeleri

SİTE TEMİZLİK MALZEMELERİ; Makro Kurumsal Tedarik olarak, 2009'dan beri site temizlik malzemelerinin toptan satış ve dağıtımını yapıyoruz. Siteler yada diğer toplu yaşam alanları temizlik ve hijyen malzemelerinin çok kullanıldığı yerlerdir. Site Temizlik Malzemeleri Nelerdir? Başlıcaları aşağıdadır;

Ataşehir Temizlik Malzemeleri

Ataşehir Temizlik Malzemeleri

ATAŞEHİR TEMİZLİK MALZEMELERİ; Ataşehir Temizlik Malzemeleri, Toptan ve Perakende Satışı yapıyoruz. Firmamız, 2009'dan günümüze Ataşehir'de temizlik malzemelerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Temizlik Malzemeleri işletmeler için önemli gider kalemlerindendir. Durum böyle olunca maliyetler hesaplanır ve kaliteli ürünler uygun fiyata bulunmaya çalışılır. Burada seçenek olarak birçok tedarikçi firma vardır. Bu tedarikçi firmalar, işletmenize yakın fiziki mağazalar, adrese teslim şeklinde çalışan tedarik firmaları veya online satış yapan firmalar olabilir. Temizlik ürünlerini nereden satın alırsanız alın, dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Bu hususlar aşağıda belirtilmiştir;

3 katlı Cerrahi Yüz Maskesi

3 katlı Cerrahi Yüz Maskesi

Coronavirüs (Covid-19) salgınının dünyayı kasıp kavurduğu bu dönemde cerrahi yüz maskesine olan talep ve ihtiyaç artmıştır. Salgından korunmak için beslenmemize ne kadar dikkat etmemiz gerekiyorsa, kişisel hijyenimize de en az o kadar dikkat etmemiz şart. Bun nedenle dışarı çıkarken ve özellikle kalabalık ortamlarda mutlaka hijyenik ortamda, el değmeden üretilmiş, ultrasonik dikişli, burun klipsli (telli) cerrahi maske takmamız gerekiyor. Cerrahi Yüz Maskesi hijyenik ortamda üretilmiştir. 3 katlı, bez ve lastiklidir. Kendinizi ve sevdiklerinizi mikroplardan ve virüslerden korumak için hijyenik maske takın!

Elma Sirkesinin Faydaları

Elma Sirkesinin Faydaları

Elma sirkesinin faydaları nelerdir. Evde elma sirkesi nasıl yapılır? Elma sirkesi yüzyıllardır birçok hastalığın tedavisinde kullanılan, vücuda son derece faydalı vitaminlerin, minerallerin ve tabii asitlerin başta olduğu birtakım değerli maddeleri bünyesinde barındırmaktadır. Peki elma sirkesinin faydaları nelerdir? Gıdadan temizliğe kadar çok fazla alanda tüketilen elma sirkesi çok eski yıllardan beri kullanılan tedavi aracıdır. Yemeklerden salatalara ve cilt bakımına kadar pek çok alanda kullanılan elma sirkesi, zengin içeriği sayesinde bakteri ve mikroplarla mücadelede etkili bir rol oynamaktadır. İçerisinde barındırdığı vitamin ve mineraller vücut sağlığına önemli katkılarda bulunmaktadır.

Deterjan Alırken Dikkat

Deterjan Alırken Dikkat

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Deterjan Konusunda Uyardı! Deterjan alırken etikete dikkat edin... Evimizdeki Tehlikeli Atıklar El Kitapçığı’nı yayımlayan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı birçok ürünle ilgili uyarıda bulundu. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, “Evimizdeki Tehlikeli Atıklar El Kitapçığı” yayımladı. Bakanlık, kitapçıkta ojeden asetona, saç boyasından jölesine kadar birçok ürünle ilgili uyarıda bulundu. Günlük yaşamda işleri daha kolay yapmak için temizlik malzemeleri, deterjanlar, boyalar, kişisel bakım ürünleri ve pestisit gibi birçok ürün kullanıldığı belirtilen kitapçıkta şöyle denildi

Şerifali Temizlik Firması

Şerifali Temizlik Firması

Şerifali Temizlik Firması Makro Temizlik olarak, 2009'dan beri profesyonel temizlik hizmeti veriyoruz. Bu kapsamda Şerifali'de bulunan yedi katlı Delta Elektronik'e plazanın inşaat sonrası genel temizliğini ve bina dış cephe temizliğini yaptık.

Kuru Temizlemenin Zararları

Kuru Temizlemenin Zararları

Kuru Temizlemenin Zararları? Kuru temizlemede büyük tehlike... TMMOB Kimya Mühendisleri Odası yazılı bir açıklama yaparak, kuru temizleme sistemlerinin tehlike saçtığına dikkat çekti. TMMOB Kimya Mühendisleri Odası yazılı bir açıklama yaparak, kuru temizleme sistemlerinin tehlike saçtığına dikkat çekti. Lekelerin çıkartılmasında kullanılan "Perkloretilen" isimli klorlu çözücünün kanserojen etkisi olduğu belirtilen açıklamada, bu kimyasalın kullanımının ölçülerek denetlenmesi gerektiği ifade edildi.

Çamaşır Suyunun Zararları

Çamaşır Suyunun Zararları

Haftada bir çamaşır suyu kullanmak KOAH riskini yüzde 32 artırıyor... ABD'de 30 yıl boyunca yürütülen bir araştırma, her hafta düzenli olarak çamaşır suyu ve başka dezenfektanlar kullanmanın ölümcül Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı'na (KOAH) yakalanma riskini yüzde 32'ye kadar artırdığına işaret ediyor.

El Kurutma Makinesinin Zararları

El Kurutma Makinesinin Zararları

El Kurutma Makinesinin Zararları nedir? Genellikle Avm’lerde bulunan bu tür kurutma makineleri kağıt havluları bir kenara atmamızı sağlıyor. Çünkü elimiz herhangi bir şeye değmeden, hava yoluyla elimizi kurutmanın daha sağlıklı olduğunu düşünüyoruz.

Paraben nedir?

Paraben nedir?

Paraben nedir, Paraben zararlı mıdır? Paraben bazı meyvelerin içerisinde doğal olarak bulunan ve kimyasal olarak ta üretilen bir maddedir. Kimyasal olarak üretilen parabenler kozmetik sanayinde yaygın olarak kullanılır. Parabenin koruyucu ve kıvam artırıcı özelliği bulunmaktadır. Kimyasal olarak oldukça uygun fiyatlara elde edilebilmesi birçok kozmetik üreticisi tarafından tercih edilmektedir.

Ofis temizlik şirketleri

Ofis temizlik şirketleri

Ofis temizlik şirketleri temizlik sektöründe aktif olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Profesyonel temizliğe verilen önemle beraber temizlik şirketlerinin sayısı da artmıştır. Ofis temizlik şirketleri arasında sektördeki tecrübesiyle profesyonel hizmet veren Makro Temizlik te önemli firmalardan biridir.

Maratem Temizlik Ürünleri

Maratem Temizlik Ürünleri

Eczacıbaşı_Maretem profesyonel temizlik ürünlerinin kurumsal satış ve dağıtımını yapıyoruz. Makro Kurumsal olarak, Maratem profesyonel temizlik ürünlerinin kurumsal satış ve dağıtımını yapıyoruz. Eczacıbaşı_Maratem Profesyonel temizlik ürünleri işletmeniz için kaliteli ve kesin çözümler sunar. Maratem Profesyonel Temizlik ürünleri; mutfak ürünlerinden, çamaşırhane ve genel temizlik ürünlerine kadar birçok alanda geniş ürün portföyle bir çok işletme için çözüm ortağıdır.

Yeni Nesil Karton Paket Servis Yemek Kapları

Yeni Nesil Karton Paket Servis Yemek Kapları

Paket Servis Karton Yemek Kapları. Alüminyum kapların sıcakla temasında kanserojen olduğu bilinmektedir ve uzmanlar tarafından kesinlikle önerilmemektedir. İnsanların bilinçlenmesi alüminyum kaplardan uzaklaşmalarını ve sağlıklı yeni nesil karton gıda kaplarını tercih etmelerini sağlamıştır.

Alüminyum kaplar zararlı mı?

Alüminyum kaplar zararlı mı?

Alüminyum kaplar zararlı mı? Alzheimer hastalığı son zamanlarda giderek artmakta nedeni tam olarak belli olmasa da yapılan çalışmalar gösteriyor ki alzheimerlı hastaların beyin dokusunda yüksek oranda alüminyum bulunmaktadır. Alüminyum folyo veya kaplarda yemek pişirmeyin ve yemeyin..! Alüminyum tencerelerde yemek yapmak, alüminyum folyo veya kapları içerisinde yemeğe ısıl işlem uygulamakla tüketilecek besine daha çok alüminyum geçmesine neden olacaktır. Ayrıca bu şekilde pişmiş bir yemeğin yanında asidik bir besin varsa örneğin bol limonlu bir salata veya portakal suyu gibi alüminyum emilimi daha da hızlanacaktır.