Elma Sirkesinin Faydaları

Elma Sirkesinin Faydaları

Elma sirkesinin faydaları nelerdir. Evde elma sirkesi nasıl yapılır? Elma sirkesi yüzyıllardır birçok hastalığın tedavisinde kullanılan, vücuda son derece faydalı vitaminlerin, minerallerin ve tabii asitlerin başta olduğu birtakım değerli maddeleri bünyesinde barındırmaktadır. Peki elma sirkesinin faydaları nelerdir? Gıdadan temizliğe kadar çok fazla alanda tüketilen elma sirkesi çok eski yıllardan beri kullanılan tedavi aracıdır. Yemeklerden salatalara ve cilt bakımına kadar pek çok alanda kullanılan elma sirkesi, zengin içeriği sayesinde bakteri ve mikroplarla mücadelede etkili bir rol oynamaktadır. İçerisinde barındırdığı vitamin ve mineraller vücut sağlığına önemli katkılarda bulunmaktadır.

Deterjan Alırken Dikkat

Deterjan Alırken Dikkat

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Deterjan Konusunda Uyardı! Deterjan alırken etikete dikkat edin... Evimizdeki Tehlikeli Atıklar El Kitapçığı’nı yayımlayan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı birçok ürünle ilgili uyarıda bulundu. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, “Evimizdeki Tehlikeli Atıklar El Kitapçığı” yayımladı. Bakanlık, kitapçıkta ojeden asetona, saç boyasından jölesine kadar birçok ürünle ilgili uyarıda bulundu. Günlük yaşamda işleri daha kolay yapmak için temizlik malzemeleri, deterjanlar, boyalar, kişisel bakım ürünleri ve pestisit gibi birçok ürün kullanıldığı belirtilen kitapçıkta şöyle denildi

Şerifali Temizlik Firması

Şerifali Temizlik Firması

Şerifali Temizlik Firması Makro Temizlik olarak, 2009'dan beri profesyonel temizlik hizmeti veriyoruz. Bu kapsamda Şerifali'de bulunan yedi katlı Delta Elektronik'e plazanın inşaat sonrası genel temizliğini ve bina dış cephe temizliğini yaptık.

Kuru Temizlemenin Zararları

Kuru Temizlemenin Zararları

Kuru Temizlemenin Zararları? Kuru temizlemede büyük tehlike... TMMOB Kimya Mühendisleri Odası yazılı bir açıklama yaparak, kuru temizleme sistemlerinin tehlike saçtığına dikkat çekti. TMMOB Kimya Mühendisleri Odası yazılı bir açıklama yaparak, kuru temizleme sistemlerinin tehlike saçtığına dikkat çekti. Lekelerin çıkartılmasında kullanılan "Perkloretilen" isimli klorlu çözücünün kanserojen etkisi olduğu belirtilen açıklamada, bu kimyasalın kullanımının ölçülerek denetlenmesi gerektiği ifade edildi.

Çamaşır Suyunun Zararları

Çamaşır Suyunun Zararları

Haftada bir çamaşır suyu kullanmak KOAH riskini yüzde 32 artırıyor... ABD'de 30 yıl boyunca yürütülen bir araştırma, her hafta düzenli olarak çamaşır suyu ve başka dezenfektanlar kullanmanın ölümcül Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı'na (KOAH) yakalanma riskini yüzde 32'ye kadar artırdığına işaret ediyor.

El Kurutma Makinesinin Zararları

El Kurutma Makinesinin Zararları

El Kurutma Makinesinin Zararları nedir? Genellikle Avm’lerde bulunan bu tür kurutma makineleri kağıt havluları bir kenara atmamızı sağlıyor. Çünkü elimiz herhangi bir şeye değmeden, hava yoluyla elimizi kurutmanın daha sağlıklı olduğunu düşünüyoruz.

Paraben nedir?

Paraben nedir?

Paraben nedir, Paraben zararlı mıdır? Paraben bazı meyvelerin içerisinde doğal olarak bulunan ve kimyasal olarak ta üretilen bir maddedir. Kimyasal olarak üretilen parabenler kozmetik sanayinde yaygın olarak kullanılır. Parabenin koruyucu ve kıvam artırıcı özelliği bulunmaktadır. Kimyasal olarak oldukça uygun fiyatlara elde edilebilmesi birçok kozmetik üreticisi tarafından tercih edilmektedir.

Ofis temizlik şirketleri

Ofis temizlik şirketleri

Ofis temizlik şirketleri temizlik sektöründe aktif olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Profesyonel temizliğe verilen önemle beraber temizlik şirketlerinin sayısı da artmıştır. Ofis temizlik şirketleri arasında sektördeki tecrübesiyle profesyonel hizmet veren Makro Temizlik te önemli firmalardan biridir.

Maratem Temizlik Ürünleri

Maratem Temizlik Ürünleri

Eczacıbaşı_Maretem profesyonel temizlik ürünlerinin kurumsal satış ve dağıtımını yapıyoruz. Makro Kurumsal olarak, Maratem profesyonel temizlik ürünlerinin kurumsal satış ve dağıtımını yapıyoruz. Eczacıbaşı_Maratem Profesyonel temizlik ürünleri işletmeniz için kaliteli ve kesin çözümler sunar. Maratem Profesyonel Temizlik ürünleri; mutfak ürünlerinden, çamaşırhane ve genel temizlik ürünlerine kadar birçok alanda geniş ürün portföyle bir çok işletme için çözüm ortağıdır.

Yeni Nesil Karton Paket Servis Yemek Kapları

Yeni Nesil Karton Paket Servis Yemek Kapları

Paket Servis Karton Yemek Kapları. Alüminyum kapların sıcakla temasında kanserojen olduğu bilinmektedir ve uzmanlar tarafından kesinlikle önerilmemektedir. İnsanların bilinçlenmesi alüminyum kaplardan uzaklaşmalarını ve sağlıklı yeni nesil karton gıda kaplarını tercih etmelerini sağlamıştır.

Alüminyum kaplar zararlı mı?

Alüminyum kaplar zararlı mı?

Alüminyum kaplar zararlı mı? Alzheimer hastalığı son zamanlarda giderek artmakta nedeni tam olarak belli olmasa da yapılan çalışmalar gösteriyor ki alzheimerlı hastaların beyin dokusunda yüksek oranda alüminyum bulunmaktadır. Alüminyum folyo veya kaplarda yemek pişirmeyin ve yemeyin..!