Şerifali Temizlik Şirketi

Şerifali'de bulunan Platform Turizm şirketinin inşaat sonrası genel temizliğini yaparak başarılı bir şekilde müşterimize teslim ettik. Şerifali temizlik şirketi olarak, temizlik ve hijyen çözümleri sunuyoruz. 2009'dan beri profesyonel temizlik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ümraniye Şerifali'de birçok firmaya çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Şerifali Temizlik Şirketi

Şerifali temizlik şirketi olarak, temizlik ve hijyen çözümleri sunuyoruz. 2009'dan beri profesyonel temizlik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ümraniye Şerifali'de birçok firmaya çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Makro Temizlik olarak hizmet alanlarımız; Ofis temizliği,genel temizlik, inşaat sonrası genel temizlik, cam temizliği, bina dış cephe temizliği, yerinde halı yıkama, sert zemin yıkama, mermer zemin cilalama ve bakımı, pvc zemin cilalama ve bakımı...

Firmamız temizlik işinin sağlık açısından önemli olduğunun bilinciyle çalışmalarını sürdürmektedir. Şerifali temizlik firması olarak, ofis temizliği başta olmak üzere profesyonel hizmet veren firmamız bu alanda çözüm ortağınız olmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Şerifali temizlik şirketi olarak, İyi bir temizlik için aşağıdaki hususların son derece önemli ve gerekli olduğunu biliyoruz.

  • Eğitimli personeller,
  • Kaliteli temizlik ürünleri,
  • Profesyonel temizlik makinaları,
  • Denetim mekanizması

Ayrıca; Temizlik yaparken aşağıdaki temizlik kurallarını uygulayarak daha iyi bir temizlik olmasını sağlıyoruz.

  • Sağdan sola doğru temizlik,
  • Yukarıdan aşağıya doğru temizlik,
  • Temizden kirliye doğru temizlik...

Temizlik işinde önemli olan; görünen kadar görünmeyene de müdahale etmektir. Birçok akar, toz ve mikroorganizma daha çok gözle görünmeyen yerlerde bulunur. Dudullu temizlik şirketi Makro Temizlik olarak; sektördeki tecrübemiz, temizlik işine verdiğimiz önem ve farklı bakış açımızla size de iyi bir temizlik sözü veriyoruz. Şerifali temizlik firmaları arasında hizmette kaliteye bizimle ulaşacaksınız.

Makro Temizlik // Profesyonel Temizlikle Tanışın...

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*