Fabrika Temizlik Malzemeleri

FABRİKA TEMİZLİK MALZEMELERİ; Makro Kurumsal Tedarik olarak firmamız 2009'dan beri, toptan fabrika temizlik malzemeleri satış ve dağıtımını yapmaktadır! Temizlik ürünleri ve diğer ihtiyaç malzemeleri fabrikalar için önemli gider kalemlerindendir. Firmamız, fabrikanızın ihtiyacı olabilecek; tüm temizlik malzemeleri, sarf malzemeleri, ambalaj malzemeleri, ofis kırtasiye malzemeleri, çay-şeker-have vb. ürünleri rekabetçi fiyatlarla temin etmektedir. KURUMSAL TEDARİK anlamında ihtiyacınız olabilecek çok şeyi firmamızdan uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. İlkemiz; "Ekonomik, Hızlı ve Güvenilir Tedarik" Fabrikalar gibi insan trafiğinin çok olduğu yerlerde temizlik ve hijyen ürünleri çok önemlidir. Çapraz bulaşma olmaması için kaliteli ve profesyonel temizlik ürünlerinin kullanılması son derece önemlidir.

FABRİKA TEMİZLİK MALZEMELERİ

Makro Kurumsal Tedarik olarak,  2009'dan beri, fabrika temizlik malzemelerinin satış ve dağıtımını yapıyoruz. Temizlik ürünleri ve diğer ihtiyaç malzemeleri fabrikalar için önemli gider kalemlerindendir. 
Firmamız, fabrikanızın ihtiyacı olabilecek; tüm temizlik malzemeleri, sarf malzemeleri, ambalaj malzemeleri, ofis kırtasiye malzemeleri, çay-şeker-have vb. ürünleri rekabetçi fiyatlarla temin etmektedir. KURUMSAL TEDARİK anlamında fabrikanızın ihtiyacı olabilecek birçok şeyi firmamızdan uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. 
İlkemiz; "Ekonomik, Hızlı ve Güvenilir Tedarik" 2009'dan beri..
Fabrikalar gibi insan trafiğinin çok olduğu yerlerde temizlik ve hijyen ürünleri çok önemlidir. Çapraz bulaşma olmaması için kaliteli ve profesyonel temizlik  ürünlerinin kullanılması son derece önemlidir. 

 1. Fabrikalarda temizliği yapmak ve hijyen sağlamak için kimyasal deterjanlara ihtiyaç vardır.
 2. Dezenfektanlar ve Hijyen Ürünleri
 3. Endüstriyel Temizlik Kağıtları (Tuvalet Kağıdı, Kağıt Havlu, Sensörlü Havlu, Servis Peçete vb.)
 4. Endüstriyel Çöp Torbaları
 5. Mikrofiber Temizlik Bezleri, Moplar, Süngerler, Yer Pedleri, Camçek Aparatlar
 6. Sarf Malzemeler (Latex ve Nitril Eldivenler, Islak Mendiller, Streç Film, Alüminyum Folyo vb.)
 7. Ambalaj Malzemeleri ve Paket Kapları

Fabrika Temizlik Malzemeleri ve Bazı Markalar;

 1. Ecolab Fabrika Temizlik Ürünleri
 2. Diversey Fabrika Temizlik Ürünleri ve Kimyasalları
 3. Eczacıbaşı Maratem Fabrika Temizlik Ürünleri, Kimyasalları ve Ekipmaları
 4. Equinox Fabrika Temizlik Ürünleri ve Kimyasalları

Firmamız, yukarıda belirttiğimiz markalarla beraber fabrikalarda kullanılan birçok temizlik malzemesini rekabetçi fiyatlarla temin etmektedir. Firmamız Fabrikalara; toptan temizlik malzemeleri, hijyen ürünleri, ambalaj ve sarf malzemeleri satışı yapmaktadır. İstanbul içi dağıtım kendi arçalarımızla, İstanbul dışı sevkiyat ise, anlaşmalı ambar ve kargo firmalarıyla yapılmaktadır.

Siz de fabrikanız için uygun fiyatlarla kaliteli ürünler satın almak istiyorsanız firmamız size bu hizmeti memnuniyetle verecektir. Makro Kurumsal Tedarik olarak, 2009'dan beri hizmet veriyoruz. Firma merkezimiz, İstanbul Ataşehir'dedir. 

İletişim Numaramız; (0216) 577 65 73    (0541) 562 2009  >> Mail adresimiz; info@makrokurumsal.net

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*